Zespół

 

Marcin Korowaj - jestem pedagogiem, terapeutą, trenerem. Ukończyłem pedagogikę specjalną - resocjalizacja i wspomaganie rodziny na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jestem certyfikowanym Specjalistą ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przez PARPA.
Ukończyłem kurs psychoterapii krótkoterminowej  skoncentrowanej na rozwiązaniach I i II stopnia (TSR, ang. Solution Focused Brief Therapy - SFBT).
Aktualnie jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Szkole Psychoterapii Rodzin w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Ukończyłem kurs Terapii Dzieci i Rodzin za pomocą metafory w Polskim Instytucie Eriksonowskim w Poznaniu.
Jako terapeuta pracuje z osobami z depresją, w żałobie, z lękami, które przeżyły zdarzenia traumatyczne, z trudnościami w związku, z trudnościami społecznymi, z trudnościami emocjonalnymi, doznającymi przemocy w rodzinie, mającymi problemy z agresją, z rodzicami i młodzieżą, osobami współuzależnionymi.

Jestem autorem pierwszego w Polsce programu profilaktycznego dot. depresji poporodowej. W którym prowadzę psychoterapię oraz zajęcia dla par w szkole rodzenia.
Specjalizuje się również w obszarze interwencji kryzysowej. Jestem członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". 8 lat pracowałem jako konsultant telefonu zaufania Ogólnopolskiego  Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia (gdzie oprócz prowadzenia rozmów telefonicznych, szkoliłem przyszłych konsultantów). Swoją praktykę zdobywałem w organizacjach pozarządowych jak Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia czy Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz w placówkach publicznych.Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Moja praca jest pod regularną superwizją. Prowadzę terapię rodzinną, terapię par, terapię indywidualną, terapię dla młodzieży od 15 roku życia.
Zajmuje się również prowadzeniem warsztatów umiejętności psychospołecznych oraz szkoleniami dla specjalistów z zakresu interwencji kryzysowej. W wolnym czasie czytam, biegam, podróżuje, wspinam się, chodzę po górach.

 

indeks.jpeg - 6.34 kb

Dorota Krawczyk-Rosa – psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Kształcona psychoterapeutycznie w nurcie psychodynamicznym i systemowym przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również całościowy kurs terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu (ang. Solution Focused Brief Therapy – SFBT). Wiedzę zawodową poszerzała na specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoprofilaktyki, terapii uzależnień, przeciwdziałania przemocy, interwencji kryzysowej oraz mediacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach publicznych i pozarządowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzi psychoterapię indywidualną dla młodzieży i dorosłych oraz konsultacje dla par i rodzin.

W celu umówienia terminu spotkania proszę o kontakt:

Dorota Krawczyk
telefon: 504 550 363

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Copyright © 2014 Marcin Korowaj. Projekt i realizacja neoGrafix.