Zespół

Marcin Korowaj. Jestem pedagogiem, terapeutą, trenerem. Ukończyłem pedagogikę specjalną - resocjalizacja i wspomaganie rodziny na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jestem certyfikowanym Specjalistą ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przez PARPA. Ukończyłem kurs psychoterapii krótkoterminowej  skoncentrowanej na rozwiązaniach I i II stopnia (TSR, ang. Solution Focused Brief Therapy - SFBT). Aktualnie w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w szkole psychoterapii rodzin w Ośrodku Szkoleń Systemowych akredytowanym przez PTP.
Jako terapeuta pracuje z osobami z depresją, w żałobie, z lękami, które przeżyły zdarzenia traumatyczne, z trudnościami w związku, z trudnościami społecznymi, z trudnościami emocjonalnymi, doznającymi przemocy w rodzinie, mającymi problemy z agresją, z rodzicami i młodzieżą, osobami współuzależnionymi. Specjalizuje się również w obszarze interwencji kryzysowej. . Jestem członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". 8 lat pracowałem jako konsultant telefonu zaufania Ogólnopolskiego  Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia (gdzie oprócz prowadzenia rozmów telefonicznych, szkoliłem przyszłych konsultantów). Swoją praktykę zdobywałem w organizacjach pozarządowych jak Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia czy Komitet Ochrony Praw Dziecka oraz w placówkach publicznych.Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Moja praca jest pod regularną superwizją. Pracuje indywidualnie z dorosłymi oraz młodzieżą.
Jestem absolwentem podyplomowego Studium Diagnozy, Interwencji i Pomocy Psychologicznej Dzieci w Przypadkach Wykorzystania seksualnego w Fundacji Dzieci Niczyje. Ukończyłem Szkołę Trenerów na Uniwersytecie Warszawskim oraz kurs  mediatorów rodzinnych prowadzony przez Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych. Ukończyłem kurs Terapii Dzieci i Rodzin za pomocą metafory w Polskim Instytucie Eriksonowskim w Poznaniu. Oprócz konsultacji indywidualnych zajmuje się również prowadzeniem warsztatów umiejętności psychospołecznych oraz szkoleniami dla specjalistów. W wolnym czasie czytam, biegam, podróżuje, wspinam się, chodzę po górach.

 

indeks.jpeg - 6.34 kb

Dorota Krawczyk-Rosa – psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Kształcona psychoterapeutycznie w nurcie psychodynamicznym i systemowym przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również całościowy kurs terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu (ang. Solution Focused Brief Therapy – SFBT). Wiedzę zawodową poszerzała na specjalistycznych szkoleniach z zakresu psychoprofilaktyki, terapii uzależnień, przeciwdziałania przemocy, interwencji kryzysowej oraz mediacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach publicznych i pozarządowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzi psychoterapię indywidualną dla młodzieży i dorosłych oraz konsultacje dla par i rodzin.

W celu umówienia terminu spotkania proszę o kontakt:

Dorota Krawczyk
telefon: 504 550 363

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Copyright © 2014 Marcin Korowaj. Projekt i realizacja neoGrafix.