Terapia indywidualna

Praca nad sobą to najważniejsza inwestycja w życiu każdego z nas. Bez względu na to, czy zmagamy się z problemami, czy interesuje nas samorozwój, konieczna może okazać się terapia. Jest ona nieocenionym wsparciem, drogowskazem, który pomaga nam określić, w którym kierunku chcielibyśmy podążać dalej. Podpowiada także, dlaczego znaleźliśmy się w tym, a nie innym punkcie naszego życia, jakie wynikają z tego korzyści, a co można byłoby zrobić lepiej. Terapia to także czas, który poświęcamy wyłącznie sobie. Skupiamy się na naszych potrzebach, emocjach, oczekiwaniach. Dlatego terapia, postrzegana jako nieodzowny element pracy z własnymi słabościami, jest zarówno koniecznością, jak i fascynującą przygodą. Terapia to także szansa na zmierzenie się z naszymi lękami, kompleksami i uprzedzeniami. Szansa na poprawę poczucia własnej wartości, odbudowy relacji z innymi ludźmi.

Terapia pomaga odbyć podróż w głąb samego siebie, uświadomić swoje lęki i ograniczenia ale także zasoby, którymi dysponujemy. Często bywa istotnym sposobem, by odnaleźć sens i cel w życiu. Wielkim krokiem jest uświadomienie sobie, że terapia może okazać się pomocna. To pierwsze działanie w kierunku dokonania zmian w swoim życiu. Terapia to doskonała pomoc dla osób, które straciły wiarę w swoje możliwości, lub borykają się z problemami, które ich przerastają.

Psychoterapia prowadzona w naszym gabinecie skierowana jest do wszystkich osób, które czują, że potrzebują wsparcia i pomocy. Nasza oferta została starannie dopracowana, tak by każdy, kto chciałby zwrócić się o pomoc, mógł na nią liczyć. Podczas spotkań gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i intymności.
 

Copyright © 2014 Marcin Korowaj. Projekt i realizacja neoGrafix.